יישומי בנייה

פוליאוריתן הינו חומר שאחד משימושיו העיקריים הינו למטרות יישומי בנייה. על ידי יישום פוליאוריתן בבניה ניתן להשיג תוצאות טובות ביותר בעבור בידוד מבנים. מעבר לכך שמשמש מקור בידוד מעולה, שימוש בפוליאוריתן עבור יישומי בנייה הינו חסכוני וידידותי לסביבה.

כיצד פוליאוריתן יעיל בעבור בידוד מבנים ?


לפוליאוריתן יש יכולות בידוד גבוהות אודות לכך שיש לו הולכה תרמית נמוכה. ההרכב של החומר הוא זה שגורם ליכולת בידוד זו והרכב זה מחזיק מעמד לאורך שנים ובכך מספק בידוד יעיל למשך שנים.
 
הפוליאוריתן הינו חומר שקיים בתעשיית הבנייה כבר מעל 30 שנה. במשך תקופה זו הוא עבר תהליכים של שיפור ופיתוח. כיוון שהחומר שבשימוש כבר שנים רבות, הוכח על ידי מבחן הזמן שהוא משתמר למשך השנים ואיננו נפגם.
 
אודות ליכולת בידוד הגבוהה של פוליאוריתן, מבנים המבודדים באמצעותו משמרים את טמפ' הפנים שלהם בצורה טובה יותר. על ידי כך נחסכת בזבוז של אנרגיה. דבר זה תורם גם ליעילות המבנה וגם לחיסכון באנרגיה.
 
לפוליאוריתן יש יכולת עמידות גבוהה בפני מים אודות למבנה התאי המיוחד של הפולימר שדוחה מים. לכן הבידוד התרמי שהוא מספק אף עמיד יותר, כיוון שאיננו נפגם כאשר בא במגע עם מים ולחות.
 
הבידוד המושג ע"י פוליאוריתן אין בו פערים, כפי שקיים עם חומרי בידוד אחרים. לכן, על ידי שימוש בפוליאוריתן לצרכי בידוד ניתן להשיג את רמת הבידוד האולטימטיבית.
 

אילו יתרונות נוספים יש לפוליאוריתן ?

תהליך האפליקציה של פוליאוריתן מהיר וקל - דבר שחוסך שעות עבודה רבות ומהווה חסכון משמעותי גם מבחינה תקציבית וגם מבחינת זמנים.
 
בכדי להשיג בידוד מתאים למבנה על ידי פוליאוריתן לא נדרשים שכבות מרובות של הפולימר. לכן, כאשר משתמשים בפוליאוריתן לבידוד לא צריך להקצות שטח גדול מתוך שטח המבנה לבידוד.
 
ניתן גם להתיז פוליאוריתן על משטחים מסוגים שונים לצרכי בידוד וגם  אל תוך מרווחים שונים לצרכי בידוד, כגון מילוי מרווח בין קיר לבין חיפוי אבן או מילוי מרווח בין מסגרת לקיר.
 
הפוליאוריתן ישרת את המבנה בו הוא מיושם לאורך זמן אודות לעמידות ולחוזק שלו.
 
שימוש בפוליאוריתן לצרכי בנייה מבטיח לכם לא רק פתרון יעיל וחסכוני, אלא גם פתרון בידוד בטיחותי. פוליאוריתן עומד בכל התקנים הנדרשים  בעבור בטיחות מפני אש.

אם למטרת בידוד מבנים , בידוד צנרת או מילוי מרווחים - בכדי שהפוליאוריתן ישמש את מטרתו נאמנה , ההכנה והיישום של החומר צריכים להיעשות בצורה מקצועית.  

אנחנו בפוליאול ישראל בע"מ נדאג לספק לכם את מערכות חומר גלם הטובות ביותר בכדי להבטיח יישום יעיל וחסכוני.
כנציגים הבלעדיים בישראל של חברתGRACO  הבינלאומית המובילה במכשור התזת פוליאוריתן, אנחנו נדאג עבורכם למכשור הטוב ביותר ליישום הפוליאוריתן בצורה האפקטיבית ביותר.


FREERISE-לוחות הבידוד האיכותיים ביותר שניתן להשיג לצרכי בידוד מבית פוליאול ישראל

לכל סדר גודל של פרוייקט בנייה, היוועצו עמנו לקבלת ההכוונה המתאימה  היעילה ביותר עבורכם.
Reactor-E-10

Reactor E-10

Reactor A-20

Reactor A-20

אקדח התזה מסוג Fushion

Reactor E-XP2

Reacter H-40

Reactor H-40

אקדח התזה מסוג Fushion

אקדח התזה מסוג FUSION