פוליאוריתן הינו בעל יתרונות רבים שהופכים אותו לחומר אטרקטיבי ביותר לשימוש.
מלבד הקלות של ייצורו והכושר בידוד הגבוה שהוא מציע, פוליאוריתן גם מאד ידידותי
לסביבה ולכן, ישנה עלייה מתמדת בשימוש בו לצרכים שונים כולל בתעשיית הבנייה.אילו תכונות יש לפוליאוריתן שגורמים לו להיות חומר ידידותי לסביבה?1 - בגלל הכושר בידוד הגבוה שהחומר מספק, כל מבנה המבודד באמצעותו שומר בצורה טובה יותר על הטמפרטורה הפנימית שלו. על ידי כך, נחסך בזבוז של אנרגיה שמתרחש כאשר למבנה אין בידוד יעיל. כידוע הפקת אנרגיה על בסיס דלק כרוך בתהליך מזהם הפוגע בסביבה, לכן פוליאוריתן מגן בעקיפין על הסביבה בכך שחוסך שימוש באנרגיה.

2 - גם בשימוש בפוליאוריתן עבור חלקי רכב, הוא עוזר לחסוך באנרגיה. ייצור חלקי רכב מפוליאוריתן מפחית את המשקל הכללי של הרכב ובכך נחסך שימוש בדלק ומצטמצמת   פליטה של פחמן דו חמצני.

3 - היחס של אנרגיה, שבה נעשה שימוש בתהליך ייצור הפוליאוריתן, אל מול יחס האנרגיה הנחסכת לאורך זמן בגלל הבידוד שמספק – הינו 1 ל-80.

4 - פוליאוריתן עומד בכל תקני האיכות הקיימים בעולם לכן, גם בישראל  חומרים אלה מתאימים לשימוש בבנייה למגורים ולתעשייה. דבר זה מצביע על כך שנבחן ונמצא ידידותי לשימוש בסביבת מגורים.

5 - בתהליך ייצור פוליאוריתן לא נפלטים גזים מזהמים וכל חומר מזיק שהיה בעבר כרוך בתהליך הוחלף לחומר ידידותי לסביבה.

6 - ניתן להשתמש בפוליאוריתן כמקור אנרגיה ובכך למחזר אותו במקום להשתמש במקורות אנרגיה אחרים כגון דלק או גז. בהפקת אנרגיה מפוליאוריתן אין פליטה של חומרים מזהמים והפסולת הנותרת קטנה ב -99%.

בהתזת פוליאוריתן עבור בידוד מבנה ניתן להפיק את התוצאות הטובות ביותר של בידוד כיוון  היכולת לכיסוי מקסימלי, לאומת חומרי בידוד אחרים.

פוליאוריתן איננו רק חומר קל לשימוש שמצוין למטרות בידוד שונות, אלא גם הינו חומר ידידותי לסביבה בטוח ביותר לשימוש וליישום.היכן אנחנו ממוקמים?
רח' הירוק 44
אזור התעשייה כנות

   

Reactor-E-10

Reactor E-10

Reactor A-20

Reactor A-20

אקדח התזה מסוג Fushion

Reactor E-XP2

Reacter H-40

Reactor H-40

אקדח התזה מסוג Fushion

אקדח התזה מסוג FUSION